FORUMS Learn what you don't know in the community form,
share what you know.

Quinfall Roadmap (TR && ENG)

Hello Esteemed Developers,

Firstly, I apologize for taking a few minutes of your busy schedule. There has been a topic on my mind lately that I want to share with you and get your opinions on.

This February, I am curious whether there will be a roadmap shared regarding the development process of the Quinfall game. Specifically, I am interested to know if there is a plan that includes information about which contents of the game are currently under development. In this context, are you considering presenting a Gantt chart or a Kickstarter-style roadmap? For example, one team may currently be working on combat and animation improvements (say a team of six), while another team focuses on biome enhancements, another on maritime activities or caravan systems, and yet another on castle battles. Will such a presentation, including these details, be supported with visual and video materials of newly added locations in the game?

It would be a great pleasure for us to learn this information from you. I eagerly await the success of Quinfall and wish you success in this process.

Kind regards,

Heathcliff Aincrad

Merhaba Sayın Geliştiriciler,

Öncelikle, yoğun iş temponuzda birkaç dakikanızı alacağım için özür dilerim. Son günlerde aklımda yer eden bir konuyu sizinle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.

Bu Şubat ayı içerisinde, Quinfall oyununun gelişim sürecine ilişkin bir yol haritasının paylaşılıp paylaşılmayacağını merak ediyorum. Özellikle, oyunun hangi içeriklerinin şu anda geliştirilmekte olduğuna dair bilgilerin yer alacağı bir planın olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Bu bağlamda, bir Gantt chart veya Kickstarter yol haritası tarzında bir sunum yapmayı düşünüyor musunuz? Örneğin, bir ekip şu anda savaş ve animasyon iyileştirmeleri üzerinde çalışıyorsa (örneğin 6 kişilik bir ekip), başka bir ekip biyom geliştirmeleri, bir diğeri deniz etkinlikleri veya karavan sistemi, bir başka ekip ise kale savaşları gibi konular üzerinde yoğunlaşmış durumda olabilir. Bu tür detayların yer aldığı bir sunum, oyuna yeni eklenen yerlerin görsel ve video materyalleriyle desteklenerek sunulacak mı?

Bu bilgileri sizden öğrenebilmek bizim için büyük bir memnuniyet olacaktır. Quinfall'un başarısını dört gözle bekliyor ve bu süreçte size başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Heathcliff Aincrad

Tekrar merhaba, geliştirici ekibimizin çeşitli içeriklerimizle ilgili yoğun çalışmaları devam etmektedir. Bu noktada düzenlenen ve düzenlenmekte olan paylaşmış olduğumuz road map'den ilerleyişi takip edebilirsiniz. Merakınızı anlamakla birlikte, bu yoğun süreci oyuncularımıza en iyi şekilde aktarmaya çalışmaya devam edip, merak ettiğiniz diğer gelişmeler için bir süre daha takipte kalmanız gerekecek :) Teşekkürler.