FORUMS Learn what you don't know in the community form,
share what you know.

ÖTÜKEN - Tanıtım ve Etkileşim

karyabla

New member
csgmfj5.png


Devasa Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu (MMORPG) olan Quinfall'da; sevgi, saygı, dostluk, güvenilirlik ve hoşgörülülük ilkelerini benimseyen ÖTÜKEN loncamızın tanıtım ve etkileşim konusuna hoş geldiniz.
Bu konu içeriğinde lonca üyelerimizi, lonca içerisinde yapılan etkinlikleri, toplantıları ve forum üyelerinin sohbetlerini görebilirsiniz.
Lonca üye listesi her yeni katılan, uzaklaştırılan ve ayrılan üye durumunda güncellenecektir. Loncadan uzaklaştırılan veya ayrılan her üyenin bu konuda yeni bir iletide ismi belirtilerek ilişiği kesildiği bildirilir.
Lonca Kuralları
• Lonca üyeleri arasında lonca içi huzur ve düzeni bozacak bir sorun meydana geldiği ve çözüme kavuşturulmadığı takdirde sorunu başlatan tarafın, gereken durumlarda da her iki tarafın lonca ile ilişkisi kesilir.
• Genel toplum ahlakına aykırı davranışlarda bulunmak; milli, manevi, dini, düşüncelere ve kişilerin etnik unsurlarına, ailevi değerlerine saygısızlıkta bulunmak yasaktır.
• Lonca üyelerinin, oyun içerisinde hırsızlık ve dolandırıcılık gibi suç teşkil eden her türlü eylemde bulunması yasaktır.
• Lonca içerisinde görüşülen konular, alınan kararlar ve yapılan her türlü etkinliğin dışarıya sızdırılması yasaktır.
• Lonca üyelerinin, herhangi bir karakteri ile başka loncaya mensup olması yasaktır. Bu kuralı ihlal eden üyeler karşı loncayı terk etmez ise loncadan ilişiği kesilir.
Vizyonumuz
ÖTÜKEN ekibi olarak; birlik ve beraberliğimizle, çevremizdekilere karşı gösterdiğimiz sevgi, saygı ve bize duyulan güven ile şekillendirdiğimiz, eğlence amaçlı müteşebbis oyun anlayışımızla, her alanda oyunumuza neşeyle sürdürülebilir değerler katmak. Herhangi bir siyasi propaganda, bölücü veya ayırıcı diyaloglara girmeden ve siyasi görüş, din, dil, ırk ayrımcılığı yapmadan birlik beraberlik içerisinde olmak.
Misyonumuz
Oyun ve oyuncular için değer yaratan, çevremize ve rakiplerimize saygılı, girişimci ve yenilikçi ruha sahip, en başarılı ekipler arasında yer almak. Bu amaç ile hareket ederken birbirimize ve oyunumuza gösterdiğimiz bağlılığın zenginleşmesine katkıda bulunmak.​
Discord simgesine tıklayarak sunucumuza, Steam simgesine tıklayarak grubumuza katılabilirsiniz.
 
Last edited:

Yafes

New member
ÖTÜKEN Loncası olarak Quinfall oyununda boy göstereceğiz. Alımlarımız aktif olup kurallara uyan arkadaşları discord sunucumuza bekliyoruz. Rakiplerimize başarılar herkese iyi forumlar dileriz.